Novi Sad: Koncert muzičke škole “Josip Slavenski”
Povezane objave
Muzička škola “Josip Slavenski” iz Novog Sada obeležiće Dan škole koncertom koji će se održati u novosadskoj Sinagogi, u sredu, 11. maja.
Prvi koncert povodom Dana škole, na kom će svirati učenici i učenice, počinje u 17 časova, dok će se drugi održavati od 19:30 časova.
Na koncertima će se predstaviti učenici i učenice koji su ove školske godine osvojili preko 80 prvih nagrada na različitim takmičenjima.
Osnovna muzička škola “Josip Slavenski” u Novom Sadu osnovana je 1959. godine. Danas škola ima pet odseka – klavirski, gudački, duvački, odsek harmonike i teoretski, koji pohađa 524 učenika.
Pogledajte još:
Do sad - bez kazni za roditelje koji nisu vakcinisali decu
Prijave za konkurs „ Pokrenimo našu decu“
Prijavljivanje za "Urban Fest 2015" u Inđiji
Zrenjanin: Promocija knjige "Priručnik za odgovornog vlasnika psa"
Završen osmi Kustndorf
Misterija rešena: Zašto na društvenim mrežama viđamo rečenice koje internet prevodioci ne mogu da pr...
Počinje isplata stipendija nadarenim učenicima i studentima
Metode koje će nam pomoći da se oslobodimo straha od koronavirusa






Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*