Marketing asitent – Beograd

22/08/2016 09:51

Rok za konkurisanje: 27.08.2016.
Mesto:
Beograd
Kontakt:
 [email protected]

Hidroponika d.o.o. je ekskluzivni uvoznik i distributer proizvoda za hidroponsko gajenje biljnih kultura i sve prateće opreme. Uspešno poslujemo već 8 godina i vodeća smo kompanija u oblasti hortikulture i hidroponike. Usled ubrzanog tempa razvoja i proširenja obima posla, a u cilju unapređenja poslovanja – tražimo odgovornog i obrazovanog saradnika željnog dokazivanja i poslovnih izazova koji bi da se profesionalno usavršava i svojim radom i znanjem napreduje zajedno sa našom kompanijom, za poziciju: Marketing asitent

Uslovi:

  • Iskustvo u pravljenju i vođenju oglasnih kampanja online (Adwords, Adroll, Facebook…)
  • Iskustvo u analiziranju rada reklamnih kampanja (Analytics)
  • Iskustvo u korišćenju grafičkih programa (Photoshop, Adobe Illustrator etc.)
  • Kreativnost, komunikativnost, sistematičnost, organizovanost
  • Odlično poznavanje rada na računaru
  • Odlično poznavanje engleskog jezika

Osnovna zaduženja:

  • Kreiranje, održavanje i unapređenje vizuelnog korporativnog identiteta i imidža kompanije
  • Kreiranje idejnih rešenja publikacija, prezentacija i oglasa
  • Koordinacija poslova vezanih za štampu, interno i sa dobavljačima
  • Dizajniranje i razvoj marketinških aktivnosti i marketinških materijala kao što su brošure, katalozi, POS materijal itd.

Prilikom apliciranja za ovo radno mesto neophodno je da kandidati uz radnu biografiju pošalju i kratko motivaciono pismo kao i portfolio sa ranijim radovima.

Prijave slati elektronskim putem.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments